Microsoft To-Do

En Kolay Kullanımlı Yapılacaklar Listesi
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 53.9 MB
  • Version 1.17
  • Dil Türkçe
  • Firma Microsoft Corporation
Microsoft To-Do Dünya devinin geliştirdiği kullanımı kolay ve bir listede olması gereken bütün özellikler bulunuyor. Microsoft hesabınız ile senkron olarak verilerinizi her zaman güven altında tutuyor.

Dünya devi Microsoft'un geliştirdiği Yapılacaklar listesi kolay kullanımı ile dikkat çekiyor. Markette ücretsiz ve reklamsız olarak bulunan uygulama dünya devi tarafından geliştirilmektedir.

Uygulama resimlerde gözüktüğü gibi oldukça sade ve kullanımı kolay olsun diye yapılmış bir liste uygulamasıdır uygulama içerisinde istediğiniz kadar liste açabilir ve yapılacakları sınırsız şekilde sıralayabilirsin. Microsoft hesabınız ile kolay giriş yaparak listenizi yedeklenmesini sağlayabilirsiniz. 

Listeye eklediğiniz işlerinizi günlük haftalık veya haftanın belirli günleri size hatırlatması için seçeneği bulunan Microsoft To-Do bildirimlere izin vererek size dediğiniz zamanda uyarı gönderiyor. İşlerini ve yapacaklarını bir türlü aklında tutamayanlar için yapılmış Yapılacaklar listesi uygulaması ile hayatımızı kolaylaştırıyor. 

3D Touch sayesinde uygulamanın içerisine girmeden kısa yolları kullanarak Gününüze ve listenize gidebilir veya yeni bir yapılacak iş girebilirsiniz.  Ana Sayfada bulunan bildirim ikonu sayesinde tüm listelerin gecikmiş işlerini bir arada görebilir ve tarih sırasına dizebilirsiniz. Siz bunları yaparken tüm verileriniz arka planda yedeklenir ve mail hesabınızda barınır. Yapacağınız işlere alt konum atayarak nerelerde hangi işi yapacağınızı detaylara girmeden görün.

 

Daha Fazla Göster
Microsoft To-Do indir
DİĞER SÜRÜMLER